Obrusy z jakiej tkaniny wybrać do restauracji?

Obrusy do restauracji powinny spełniać szereg wymagań. Muszą być eleganckie i dopasowane do wystroju lokalu, gdyż stanowią jego wizytówkę. Jednocześnie warto dobrać je tak, aby pasowały do pozostałych elementów wystroju. Tkaniny stosowane w gastronomii nie mogą też ulegać zniszczeniu pod wpływem częstego prania. Przekonaj się, jakie tekstylia najlepiej sprawdzą się w charakterze materiałów na obrusy do lokali gastronomicznych.

Obrusy z tkanin plamoodpornych

W lokalach gastronomicznych najczęściej stosuje się obrusy wykonane z tkanin plamoodpornych. Ich zakup to rozwiązanie idealne dla każdej restauracji, baru czy hotelu. Tekstylia te dzięki specjalnemu teflonowemu wykończeniu nie absorbują zabrudzeń. Sprawia to, że wszelkie plamy można z nich łatwo usunąć, nawet w niskich temperaturach i przy krótkich cyklach prania. Co więcej, takie obrusy dla restauracji wykonane są z materiałów szybkoschnących, a często również niewymagających prasowania, co znacznie usprawnia ich wymianę. Takie tkaniny są też wytrzymałe, więc nawet po wielu praniach zachowają elegancki wygląd. Producenci tekstyliów wytwarzają zróżnicowane warianty plamoodpornych materiałów – od klasycznych, białych lub kremowych, poprzez wielobarwne i wzorzyste, aż po efektowne koronki. Taka tkanina na obrus do restauracji może być zatem nie tylko funkcjonalna, ale i elegancka.

Harmonijny wystrój restauracji

Tekstylia wykorzystywane w restauracji stanowią wizytówkę danego lokalu. Ważny jest ich nieskazitelny wygląd, ale również harmonijne zestawienie z pozostałymi elementami wyposażenia. Aby uzyskać elegancki wystrój wnętrza, najlepiej będzie zamówić wyroby tekstylne lub przeznaczone na nie materiały bezpośrednio u producenta. Taką możliwość zapewnia m.in. hurtownia tkanin Polontex, oferująca zarówno gotowe produkty tekstylne, jak i bogaty wybór materiałów. Dzięki temu można dobrać pasujące do siebie materiały na obrusy, serwety, zasłony czy pokrowce na krzesła oraz inne niezbędne w restauracji wyroby tekstylne. Producenci tkanin oferują tekstylia najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Co więcej, nawiązanie długofalowej współpracy może wiązać się z dodatkowymi korzyściami, jak dogodne warunki płatności czy uczestnictwo w programach lojalnościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *